Balon Süsleme
Mart 27, 2019
Adıyaman Tasavvuf Ekibi
Nisan 23, 2019
Afyon Tasavvuf Ekibi İslami düğün organizasyonlarında her zaman için sizlere en iyisini sunma çabasında olan Miraç organizasyon, birbirinden güzel eserlerini seslendiren Afyon tasavvuf ekibi ile, özel günlerinize ayrı bir manevi anlam katmak için çalışmaktadır. Misafirlerinize özel, yaşatmak istiyorsanız, Afyon tasavvuf ekibi ile maneviyatın derinliklerine inebilir, bu özel günü daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.
Afyon Semazen Grubu Miraç organizasyon olarak sizlere hizmet verdiğimiz bir diğer konu da, Afyon semazen grubu hizmetidir. Uzun yıllar bu alanda çalışmalar yapmış semazenlerimiz, sizlere en iyi performanslarını sunarak anlamlı gününüzü daha da anlamlı hale getirmektedirler. İslami düğün konsepti arayanların tercihleri arasında yer alan tasavvuf musikisi ekibi ve Afyon semazen grubu, düğünlerin yanı sıra tüm özel etkinliklerinizde, sizlere en iyi hizmeti verme gayretindedir. Afyon Mehter Takımı Miraç organizasyon olarak sizlere sunduğumuz bir diğer hizmet ise, tüylerinizi diken diken edecek gösterileri yapacak olan mehter grubumuzdur. Afyon mehteran takımı ile her türlü etkinliğinizi daha eğlenceli ve duygulu bir hale dönüştürebilirsiniz.
Afyon Sünnet Organizasyonu Sunmuş olduğumuz hizmetler sadece evlilik düğünleri ya da normal etkinlikler için geçerli olmayıp, aynı zamanda sünnet organizasyonları için de geçerlidir. Çocuğunuzun en önemli günlerinden birisi olan sünnet düğününde mehteran takımı, semazen grubu ve tasavvuf ekibi gibi farklı hizmetleri alarak, yine sünnet düğününün manevi atmosferine uygun şölen havasında bir düğün gerçekleştirebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et