Bingöl Sünnet Organizasyonu
Ocak 6, 2020
Çanakkale Sünnet Organizasyonu
Ocak 11, 2020

Bolu Sünnet Organizasyonu

Bolu İslami Sünnet Organizasyonu

Bolu yapılan sünnet düğünleri oraya özgü gelenekleri ile hem eğlendiriyor hem de diğer bölgelere göre farklılık gösteriyor. Sünnet düğünü sabahında sünnet çocuğu giyindirilip kuşandırılıyor ve kiralanan deve ile bölgede tur attırıldıktan hemen sonra sünnet hamamı geleneği için hamama getiriliyor. Burada; çocuğun yaşı kadar güğüm su ile çocuk yıkanıyor, çocuğu izlemek ve destek olmak için gelenlere ise aile sınırsız yiyecek ve içecek ikramında bulunuyor.

     Hamam sefası bittikten sonra ise çocuk ister evine isterse düğün bölgesine davul zurna eşliğinde götürülüyor. Ve eğlenceye gece yarısına kadar devam ediliyor. Deyim yerinde ise çocuğun kafası dağıtılsın diye yapılan bu etkinlik tüm misafirlere bir hayli kurt döktürtüyor ve eğlendiriyor.

  Böylece aile oğullarının ilk mürüvvetine şahit oluyor ve bunu yerine getiriyor.

Bolu Dini Sünnet Düğünü Hakkında

Birçok hizmetleri ile güzel bir Bolu islami sünnet organizasyonu ayarlandığı gibi yapılmaktadır.

Hem ayrıca şirketimiz Bolu ilahi grubu isteğinde olan her aile için de kaliteli bir hizmet ve uygun fiyatlar sağlamaktadır.

Ailelerin istekleri devamınca şekil alan Bolu dini sünnet düğün organizasyonu misafirlerine anlamlı ve kaliteli vakitler geçirmek isteyen tüm herkesin ilk tercihi olmaktadır. Kurumumuz yine istek ve talepleri doğrultusunda özel olarak Bolu semazen grubu düşüncesini ve hizmetini de siz değerli ailelerimize sağlamaktadır.

 Sünnet düğünü ilk başladığından sonuna kadar krallar gibi anılması istenen sünnet çocukları, Bolu sünnet tahtı kiralama hizmeti ile beyinlere kazınan bir gün yaşamış olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et