Burdur Tasavvuf Ekibi
Haziran 3, 2019
Bitlis Tasavvuf Ekibi
Haziran 14, 2019

Bolu Tasavvuf Ekibi

Bolu Tasavvuf Ekibi

Bolu tasavvuf ekibi ruhunuzu dinlendirecek ezgilerle hizmetinizdedir. Burak organizasyon en iyi tasavvuf müziği sanatçılarını bünyesinde barındırır. Bu kişilerden oluşan ekip her türlü etkinlikte yanınızdadır. Dini düğün, kına, sohbet, nişan, mevlit ve toplantı gibi tüm etkinliklerde başroldedir.

Gösterisi ve Etkinliklerimiz

Bolu tasavvuf grubu günler süren tasavvuf çalışmaları sonucu organizasyonlarda hizmet verir. Her organizasyon ilk gibi aynı heyecanla sahneye çıkılır. Her zaman ilk düstur müşteri memnuniyetidir. Ama her şeyden önce grubumuzdaki herkes tasavvufu hissederek icra eder. Zaten bu dini duyguları hissetmeden tasavvuf yapılamaz. Tasavvufun en güzel özelliği herkese açık olmasıdır. Herkesi kucaklayan bu alanda herkese gösteri ve etkinlik yapmaktayız.

Bolu semazen grubu semazenleri çocuk yaştan itibaren eğitilen semazenlerden oluşur. Bu yüzden neredeyse her yaş grubundan semazenimiz vardır. Bazı organizasyonlar çocuk semazen ister. Bizler de semazen grubumuzda bu yüzden çocuk semazen barındırmaktayız. Çocukların dahi bu maneviyatı hissederek sema etmesine sizler de hayran kalacaksınız! Burak organizasyon siz neredeyseniz oraya gelerek semazen hizmetini verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et