Çanakkale Tasavvuf Ekibi
Mayıs 27, 2019
Burdur Tasavvuf Ekibi
Haziran 3, 2019

Bursa Tasavvuf Ekibi

Marmara bölgesinin incisi konumunda bulunan Bursa’da Burak Organizasyon aracılığıyla gerçekleştireceğiniz özel gün ve gecelerinizi bursa tasavvuf ekibi güvencesi altında çok güzel bir şekilde geçirebilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirip, içinizde güzellikler yeşermenize olanak sağlayacak tasavvuf gecesiyle, davetinizi daha da eşsiz bir hale getirebilirsiniz. Tasavvuf ekiplerinin söyleyeceği ezgi ve ilahilerle misafirlerinize hoşça vakitler sunabileceksiniz.

Burak Organizasyon firmasının bünyesi altında bulunan bursa tasavvuf grubu çalmış olduğu enstrümanlarla gecenize daha da güzellik katacaktır. Ekibin çalmış olduğu enstrümanlar içerisinde ise, kanun, ney, bendir, yaylı tambur, keman, klavye ve klasik kemençe yer almaktadır. Firmanın bünyesi altında yer alan ekip ve gruplar alanlarında oldukça uzman kişilerden oluşmaktadır. Alanlarında uzman olan kişiler düzenlemiş olduğunuz geceye muhteşemlik katarak, tadına doyum olmayacak bir tasavvuf gecesi yaşayıp, yaşatmanıza olanak sağlayacaktır. 0537 657 93 01

Tasavvuf denildi mi, olmazsa olmazlardan biri de semazen gruplarıdır. Düzenleyeceğiniz bu özel gecede bursa semazen grubu da sizlere eşlik edip, Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin geçmişten günümüze gelen geleneğini sizlerin de yaşamanızı sağlamış olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et