Çankırı Tasavvuf Ekibi
Mayıs 24, 2019
Bursa Tasavvuf Ekibi
Mayıs 28, 2019

Çanakkale Tasavvuf Ekibi

Çanakkale Tasavvuf Ekibi

Ülkemizin Kuzeybatı Anadolu bölgesinde yer alan ve kendi adıyla anılmakta olan boğazın en dar olan kıyısında yer alan Çanakkale’de, düzenleyeceğiz organizasyonları Mrac Organizasyon aracılığıyla düzenleyerek, profesyonel bir şekilde düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Çanakkale tasavvuf ekibi organizasyonuyla özel misafirlerinize, en özel gecelerini sunarak huzurlu ve keyifli bir gece yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

Çanakkale tasavvuf grubu aracılığıyla mükemmel bir tasavvuf gecesini davetlilerinize sunabilirsiniz. Ruhunuzu ve davetlilerinizin ruhunu dinlendirecek ezgilerle en özel organizasyonları onlarla buluşturma imkanına sahipsiniz. Mrac Organizasyon bünyesi altında yer alan tasavvuf grubu ve ekipleri alanlarında uzman ve eğitimli olan kişilerden oluşmaktadır. Uzman ve eğitimli kişilerden oluşan bu gruplar sayesinde, tasavvuf musikisi eşliğinde en özel ve en mutlu gecenizi profesyonel bir şekilde misafirlerinize sunmayı sağlayabilirsiniz.

Mirac Organizasyon bünyesi altında sadece tasavvuf grubu ve ekipleri bulunmamaktadır. Ayrıca Mevlevi Dervişleri olan semazenlerde şirkette yer almaktadır. Bu sayede hem tasavvuf, hem de Çanakkale semazen grubu ile sema gösterilerine eşlik edebileceksiniz. Semanın ve tasavvufun bir araya gelmesi ruhun eşsiz tatlara erişmesine olanak sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et