Çorum Tasavvuf Ekibi
Mayıs 23, 2019
Çanakkale Tasavvuf Ekibi
Mayıs 27, 2019

Çankırı Tasavvuf Ekibi

Burak Organizasyon aracılığıyla İç Anadolu’da yer alan ve küçük bir kent olan Çankırı’da, özel ve mutluluk dolu gecelerinize anlam katabilirsiniz. Çankırı tasavvuf ekibi sizler için bu gecenin anlamlı olmasını sağlayacaklardır. Tasavvuf musikileri, ezgileri ve ilahiler eşliğinde düzenlemiş olduğunuz organizasyona gelen misafirlerinizin ruhlarını dinlendirebilirsiniz.

Çankırı tasavvuf grubu ekibi içerisinde yer alan kişiler, oldukça deneyimli, eğitimli ve uzman kişilerdir. Çalmış oldukları enstrümanlarla da bunları kanıtlamaktadırlar. Grubun çalmış olduğu enstrümanlar içerisinde yaylı tambur, klavye, ney, klasik kemençe, bendir, kanun ve ud yer almaktadır. Çankırı şehrinde yer alan bu tasavvuf grubuyla düzenlediğiniz organizasyonu daha da muhteşem hale getirebilirsiniz.

0537 657 93 01

Burak Organizasyon firmasında ayrıca Çankırı semazen grubu da bulunmaktadır. Tasavvufla birlikte olmazsa olmaz olan sema gösterileri de, en özel ve mutlu gecelerinizde sizlerle buluşmaktadır. Mevlevi Dervişlerin yapacağı sema gösterileri, tasavvufla birlikte dinginlik gelen ruhlarınıza coşku katacaktır. Semazenlerin sema gösterilerinde gerçekleştirmiş oldukları hareketler, insanın oluşumunu ve Allah’a ulaşmalarını simgelemektedir. Bu sebeple, sizlere çok duygu yüklü anlar yaşatacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et