İstanbul Hacivat Karagöz Kiralama
Mayıs 16, 2019
Çankırı Tasavvuf Ekibi
Mayıs 24, 2019

Çorum Tasavvuf Ekibi

Karadeniz bölgesinin orta kesiminde yer alan Çorum’da Mrac Organizasyon firması aracılığıyla davet ve organizasyonlarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Davet ve organizasyonlarınızın daha iyi hale gelmesi, Çorum tasavvuf ekibi ve grubunun profesyonel bir şekilde çalışmasından dolayıdır. Sizler için oldukça özel ve anlamlı olan davetler ve organizasyonlar, tasavvuf ekipleri sayesinde daha da özel ve anlamlı hale gelecektir.

Çorum tasavvuf grubu aracılığıyla mükemmele yakın bir tasavvuf gecesi misafirlerinizi beklemektedir. Yapacağınız organizasyonda tasavvuf müziği ve eserlerinin çalınması, okunması misafirlerinizin ruhlarını dinlendirecektir. Mirac Organizasyon firmasının Çorum ili için oluşturmuş olduğu tasavvuf ekipleri, bu işler için profesyonel bir şekilde hazırlanan eğitimli kişilerdir. Bu sayede organizasyonunuzda gözünüz arkada kalmayacaktır.

Tasavvuf denilince akla sadece ezgiler ve musikiler gelmemektedir. Ayrıca Çorum semazen grubu ile de sema gösterilerini davet ve organizasyonlarınızda misafirlerinizle buluşturabilirsiniz. Mrac Organizasyon aracılığıyla hem tasavvuf musikisi, hem de sema gösterilerini sizler için çok özel olan davetlerinizde ve organizasyonlarınızda misafirlerinizle buluşturabilirsiniz. Bu sayede, sema ve tasavvuf aynı anda misafirlerinizle buluşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et