Kastamonu Tasavvuf Ekibi
Haziran 26, 2019
Osmangazi İlahi Grubu
Temmuz 1, 2019

Denizli Tasavvuf Ekibi

Denizli Tasavvuf Ekibi

Bezi, tozu, kızı ünlüdür diye anılan bir şehrimizdir Denizli. Burak organizasyon olarak en çok talep aldığımız şehirlerde de ilk sıralarda yer almaktadır. Denizli tasavvuf ekibi Burak organizasyon farkıyla Denizli ilimizde hizmet vermektedir. Tasavvuf hizmetini her organizasyon şirketi veremez. Bizler müşterilerimizin tüm istek ve taleplerini dinleyerek tasavvuf hizmetini ona göre vermekteyiz. Tasavvuf müziği yalnızca dini organizasyonlarda talep görmez. Aynı zamanda ruhu dinlendiren bir müzik olduğu için birçok farklı organizasyonda da istenmektedir.

Denizli tasavvuf grubu ney, rebab, nevbe, kudüm, bendir gibi müzik aletleri kullanarak işini icra eder. Derili vurmalı çalgılar tasavvuf müziğinde tercih edilmek durumunda olan aletlerdir. Bunların birleşiminden oluşan müzik, ezgi kulaklarda hoş bir seda bırakır. Burak organizasyon bu hoş sedayı sizlere ve misafirlerinize ulaştırıyor.

Tasavvuf müziğinin yanında semazen ekibimizde sizlerin hizmetindedir. Denizli semazen grubu tasavvuf ekibinden ayrı olarak veya beraber de talep edilebilir. Semazenlerimizin sema edebilmesi için organizasyonu yapmak istediğiniz alan hakkında bilgi verebilirsiniz. Burak organizasyon iletişim bilgileriyle bizlere ulaşmak oldukça kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et