Malatya İlahi Grubu-Malatya Semazen Grubu
Aralık 14, 2017
Mersin İlahi Grubu-Mersin Semazen Grubu
Aralık 20, 2017

Tüm aile büyüklerimiz Mardin’de yaşadığı bir için bir düğünde orda yapmak istedik. Birçok konuya yabancı olduğumuz için ve Mardin dini düğün istediğimiz için de Miraç organizasyon firması ile çalışmayı tercih ettik. Sayelerinde harika bir düğün oldu ve her şey eksiksiz olarak ilerledi. Zaten öncesinde birkaç görüşmede ne istediğimizi tam olarak anlatmıştık ama onlar bizim aklımıza gelmeyen detayları da sunarak düğün organizasyonunun daha da güzel olmasını sağladılar.

    
Örneğin ben Manisa semazen ekibi arıyor ama bir türlü istediğim gibi bulamıyordum. Bunu Miraç organizasyona söylememle beraber işinde en başarılı iki sanatçı hemen organizasyonumuzda yerini aldı. Yine onların bana önerisi olan Manisa ilahi ekibi ile de oldukça memnun kaldığımızı söylemek isterim. Öyle ki düğün bittikten sonra dahi gelen konuklar organizasyon firmasının adını ve adresini istediler.
İnsan böylesine bir düğünün sahibi olunca gururlanıyor tabi ki. Amacımız zaten hep Mardin İslami düğün yapmaktı ve bunu fazlası ile bizlere yaşattılar. Fiyat konusunda da oldukça yardımcı oldular ve bence aldıkları paraya göre çok daha üstün hizmet verdiler.
Kısaca Mardin dini düğün organizasyonu ya da kına gecesi, sünnet organizasyonu gibi gecelerinde bir dost eli arayanlar Miraç organizasyon ile tanışabilirler. Ben memnun kaldıysam inanın her kes kalabilir. O denli her detaya önem veren bir insanım. Bundan sonra tüm organizasyonlarımızda artık talebimiz kendileri olacak.

İLETİŞİM:0537 657 93 01

 
TASAVVUF EKİBİ KİRALAM

İLAHİ KONSERİ

MEHTERAN EKİBİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Et