Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama


Çocuklarınızın sünnet düğünlerinde birçok ayrıntıyı kendiniz için planlıyor olabilirsiniz ama ya çocuklarınızın istekleri. Onların zaten biraz da olsa korku hissedecekleri bu gecede hoş bir anı ile giriş yapıp tüm gece eğlenmelerini sağlamak elinizde oluyor olacak. Onların salona giriş yaparken tercih edilecek olan sünnet tahtı kiralaması yaparak hem onları eğlendirmiş olacak hem de görkemli bir sünnet düğününe imza atmış olacaksınız.

Sünnet taht kiralama yaparak hem tahtını hem de taşıyacak olan ekipleri ayarlayabilirsiniz. Organizasyon firması sizlere sadece tek bir seçenek değil, muhtemelen birkaç seçenek sunarak istediğinizi seçmenizi sağlıyor olacak.

Gerek konseptinize uygun olarak daha sade bir taht ya da konseptinize uygun olarak daha görkemli ve büyük bir taht tercih edebilirsiniz. Sünnet tahtı ve yeniçeri eşliğinde içeri giriş yapan çocuklar çok daha eğlenecek ve tüm gece tahtlarının içinde de dilerse oturma hakkı elde etmiş olacaklar. Taht kiralama fiyatları ve yeniçeri kiralama fiyatları hakkında da ayrıntılı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.
Call Now ButtonTelefon Et